باران عشق
LOVE RAIN
نوشته شده توسط : ☂مَهدیبا (MahDiba)♂♥♀♥♠

کالری مواد غذایی

میزان کالری انواع مواد غذایی

از جمله کالری میوه ها و کالری غذاها و کالری گوشت و کالری هندوانه و کالری نوشابه ها را

در این مطلب بخوانید ::: برچسب‌ها: کالری مواد غذائی مختلف , میزان کالری مواد غذائی , مواد غذائی , دستور تهیه غذا , آموزش آشپزی , کالری , رژیم درمانی , جدول کالری انواع مواد غذایی , لیست کالری غذاها , کالري , کالري انواع مواد غذايي , کالری غذاها , کالری برای لاغر شدن , کالری تمام غذاها , کالری تمام مواد غذایی , کالری غذا ها , کالری گوشت , ,
:: بازدید از این مطلب : 714
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 فروردين 1395 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ☂مَهدیبا (MahDiba)♂♥♀♥♠

یارانه چه کسانی قطع می شود؟+پرسش و پاسخ

یارانه چه کسانی قطع می شود؟+پرسش و پاسخ

برابر مصوبه کمیسیون تلفیق و موافقت دولت، تمام خانوارهایی که مجموع درآمد ماهیانه آنها بیش از دو میلیون و پانصد هزار تومان (2.5 میلیون تومان) باشد، یارانه آنها قطع خواهد شد.

پرسش: یارانه نقدی چه کسانی قطع می شود؟
پاسخ: تمام خانوارهایی که مجموع درآمد ماهیانه آنها بیش از دو میلیون و پانصد هزار تومان (2.5 میلیون تومان) باشد به جز خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و نیز عشایر و خانوارهای ساکن در روستا.

پرسش: یارانه نقدی چه کسانی قطع نخواهد شد؟
پاسخ:
1- خانوارهایی که درآمد ماهیانه شان کمتر از 2.5 میلیون تومان است (بایستی برای سازمان هدفمندی یارانه ها اثبات شود)،
2- تمامی خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد،
3- عشایر و خانوارهای ساکن در روستا،
4- کلیه بازنشستگان کشوری و تأمین اجتماعی درصورتیکه مستمری آنها حداکثر 2.5 میلیون تومان باشد،
یارانه دریافت خواهند کرد.

پرسش: طرح حذف یارانه ها از چه تاریخی اجرایی می شود؟
پاسخ: از فروردین سال 1394

 و در ادامه . . .:: برچسب‌ها: یارانه چه کسانی قطع می شود؟+پرسش و پاسخ , یارانه , قطع یارانه , یارانه 95 , قانون یارانه , ثبت نام یارانه نقدی , یارانه نقدی , ,
:: بازدید از این مطلب : 539
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 فروردين 1395 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ☂مَهدیبا (MahDiba)♂♥♀♥♠

آذر مهدی‌قلی‌خانی با نام هنری ثریا حکمت متولد ۱۳۳۲ در خوی است و بازیگر سینمای ایران را از سال ۱۳۵۳ با فیلم «ناجورها» به کارگردانی سعید مطلبی شروع کرد.
وی در آثاری چون «نقطه ضعف»، «تصویر آخر»، «خواستگاری»، «نیش»، «آواز قو» و فیلم به یاد ماندنی «ای ایران» نقش داشته‌ است و آخرین کار او بازی در فیلم آواز قو به کارگردانی سعید اسدی در سال ۱۳۷۹ بود.
ثریا حکمت بازیگر قدیمی سینما چندی پیش در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد در سن ۶۱ سالگی در نهایت تنگ‌دستی زندگی می کند طوری که قادر به تأمین ودیعه مسکن خود نیست و مدتی بعد در چادر زندگی خواهد کرد.
ثریا حکمت که روزگاری ستاره‌ای در سینمای ایران بود در مراجعه به وزارت ارشاد حتی خواستار پیش‌خرید قبرش در قطعه هنرمندان برای فروشش در زمان حیات برای گذران زندگی، شده بود.
پس انتشار سخنان این هنرمند قدیمی عده‌ای از مردم خواستار کمک به این هنرمند شده بودند اما وی اعلام کرد که به زندگی امیدوار شده است.
او  که تا چندی پیش مشکلات زندگی تاب تحمل را از او گرفته بود این روزها وضعیت دیگری پیدا کرده و معتقد است: انگار یک مرده متحرک بودم که زنده شدم و احساس زندگی می‌کنم.
وی با تشکر از مردم برای پیگیری مشکل‌اش اظهار کرد: از چهار گوشه دنیا به من زنگ زدند و به هر طریقی، می‌خواستند کمک کنند.
حکمت درباره قول‌هایی که از سوی مسئولان به او داده شده است، اظهار کرد: آقای ایوبی برخورد بسیار خوبی داشتند و قرار شد شخصی از طرف ایشان در دفتر املاک حاضر شود تا با پرداخت 15 میلیون تومان بابت ودیعه، قرارداد خانه‌ام تمدید شود.
حکمت با اشاره به هنرمندانی که پیگیر حال او بوده‌اند، گفت: آقای عزت الله انتظامی اولین کسی بودند که تماس گرفتند و آنقدر خوب هستند که دست و پایشان را می‌بوسم. بهاره رهنما هم لطف داشت و مرا به نمایش‌اش دعوت کرد و تقدیری از من داشت. در واقع بعد از 10 سال در میان مردم ظاهر شدم و به روی صحنه رفتم. حس بسیار خوبی که دیگر فراموش کرده بودم.

عکس: دیروز و امروز متفاوت «ثریا حکمت»
عکس: دیروز و امروز متفاوت «ثریا حکمت»


:: برچسب‌ها: ثریا حکمت , بیوگرافی ثریا حکمت , تصاویر ثریا حکمت , عکس ثریا حکمت , آذر مهدی‌قلی‌خانی , تصاویر بازیگران ایرانی , عکس بازیگران , بازیگران زن ایران , ,
:: بازدید از این مطلب : 444
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 21 فروردين 1395 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ☂مَهدیبا (MahDiba)♂♥♀♥♠

سال نو مبارک باران عشق http://www.mahdiba.lxb.ir

سال جدید بر همراهان باران عشق مبارک باد.:: برچسب‌ها: اس ام اس سال نو , پیامک سال نو , اس ام اس نوروزی , پیامک نوروزی , عکس نوروزی , اس ام اس سیزده بدر , پیامک سیزده بدر , ,
:: بازدید از این مطلب : 558
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 13 فروردين 1395 | نظرات ()

دوستان عزیز برای بهتر شدن مطالب از پیشنهادات و انتقادات خود مرا آگاه سازید. م ب مهدیبا